Pure off the Road en reisorganisatie All For Nature slaan de handen opnieuw ineen en hebben een uniek reisprogramma samengesteld naar Argentinië & Patagonië. Deze reis is een mix van cultuur, natuur en wildlife. Daarnaast geven Henk en Angelique tips en tricks voor betere fotografie en je eigen reisverslag. En wie weet komt jouw foto wel in ons blad!
Sinds onze aankondiging in magazine 1# over onze groepsreis naar Argentinië en Patagonië, heeft All for Nature samen met ons de puntjes op de i gezet voor een 14-daagse expeditie van 16 t/m 30 januari 2027. We hebben een aantal bijzondere verrijkingen aan het programma toegevoegd om de beleving nóg exclusiever, authentieker en completer te maken. En om zo nog mooiere verhalen te kunnen creëren. Hierdoor is de prijs wel hoger (zie onder), maar het belooft een onvergetelijke trip te worden.
Dit zijn de belangrijkste aanpassingen en highlights van het programma Argentinië & Patagonië:
- Exclusievere cultuur- en foodbeleving: in Buenos Aires ontdekken we de stad via een niet-commerciële food- en cultuurtour met een local. ‘s Avonds genieten we van een privé tango-optreden. Dit wordt speciaal voor ons gezelschap verzorgd door twee (traditionele) dansers en hun muzikanten.
- Bijzondere wildlife-ontmoetingen: op de San Lorenzo ranch bezoeken we de grootste pinguïnkolonie van het schiereiland. Daarnaast volgt een traditionele lamb barbecue (voor vegetariërs onder ons wordt uiteraard iets anders geregeld). Verder observeren we zeeolifanten op het strand. Dit is de enige plek ter wereld buiten Antarctica waar dit kan! Ook voegen we Parque Patagonia toe, een waar wildlife paradijs waar regelmatig poema’s worden gespot.
- Overland-avontuur dwars door Patagonië: in plaats van een tussentijdse vlucht, maken we een indrukwekkende overland-transfer van zo’n 700 km om de beleving van het landschap meer te laten binnenkomen. Onderweg overnachten we op een originele, werkende estancia (ranch)—dé manier om het ruige binnenland echt te ervaren.
- Achter de schermen bij de Perito Moreno: naast de ontmoeting met lokale gaucho’s, regelen we een exclusief gesprek met de manager van het Ice Museum, die verantwoordelijk is voor het beheer van deze beroemde gletsjer.
- Meer rust bij de afsluiting: we hebben een extra nacht in Buenos Aires toegevoegd aan het einde van de reis. Zo is er meer tijd om de reis ontspannen af te sluiten of door nog een activiteit in te plannen, zoals bijvoorbeeld een fietstocht met een local.
Bekijk de live link voor het volledige dagprogramma met alle details




Fotografie, schrijven en wildlifeconservatie
Het unieke karakter van de reis blijft uiteraard behouden: je reist mee met Henk en Angelique terwijl zij reportages maken en daarbij is het mogelijk om gebruik te maken van hun fotografie- en schrijftips. Bovendien draagt deelname direct bij aan lokale conservatieprojecten, zoals Pantera.
Praktische informatie & aangepaste reissom
- Op pad met Henk Bothof & Angelique van Os, founders van Pure off the Road, die hun kennis van fotografie, schrijven en natuurbehoud delen.
- Een kleinschalige reis met max 6 gasten, waarbij avontuur, exclusieve ontmoetingen en natuurbescherming samenkomen. Vertrek gegarandeerd vanaf 4 deelnemers. Er zijn nog 4 vier plekken beschikbaar. Dus wacht niet te lang!
- Reissom: € 13.595 p.p.
- Inclusief: duurzame vier-sterrenhotels, eco-lodges, maaltijden (m.u.v. 1 of 2 dagen Buenos Aires), authentieke ranch, alle excursies met natuurgidsen, overland-transfers met privé-chauffeur(s) en binnenlandse vluchten.
- LET OP: exclusief internationale vluchten
- Datum: 16 januari t/m 30 januari 2027
- Duur: 15 dagen
- Extra: fotografieworkshop & reistips reisverslag. Mogelijkheid om een mooie foto te plaatsen bij een van onze artikelen.


